ZELMEKON
serwis
wózki widłowe oraz suwnice
podnośniki samochodowe

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

tel./fax +48 91 317 60 23
tel. kom. +48 602 64 70 49

e-mail: zelmekon@o2.pl
http://www.zelmekon.com

Działamy na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości
w województwie zachodniopomorskim serwisując wózki widłowe oraz inne urządzenia techniczne

Wózki widłowe Szczecin

Zelmekon wózki widłowe serwis

Nasza firma od wielu lat oferuje swoje usługi między innymi właśnie w serwisowaniu wózków widłowych, zajmujemy się ich bieżącymi naprawami i przeglądami. Możemy zaoferować Państwu także serwis i naprawy jeśli chodzi o:
  • suwnice,
  • elektrowciągi,
  • żurawie,
  • podesty,
  • dźwigi,
  • podnośniki samochodowe,
  • wózkki widłowe

ZAPRASZAMY

  • +48 91 317 60 23
  • +48 602 64 70 49

Wózki widłowe

Urząd Dozoru Technicznego w Szczecinie wydał naszej firmie uprawnienia dozoru technicznego do napraw oraz modernizacji dźwigników oraz żurawi a także dźwigników i suwnic.
Wózki widłowe - Zelmekon Szczecin
modernizacje
Wózki widłowe - Zelmekon Szczecin
naprawy

Zelmekon - wózki widłowe Szczecin

Copyright © (2009-2018) - Zelmekon serwis, naprawy, przeglądy wózki widłowe Szczecin. Nasza firma od wielu lat prowadzi naprawy wózków widłowych oraz ich serwisowanie i przeglądy. Z tego powodu możemy państwu zaoferować najwyższej jakości przeglądy i naprawy wózków widłowych w Szczeczinie i okolicznych miejscowościach
Chcielibyśmy także poinformować, że poza serwisowaniem wózków widłowych nasza firma ma uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego w Szczecinie do wykonywania modernizacji różnych urządzeń technicznych jak na przykład podestów ruchomych oraz żurawi stałych i żurawi samojezdnych a także przewoźnych i szynowych. W chwili obecnej w naszej firmie posiadamy atrakcyjne ceny na wykonywanie napraw jeśli chodzi o wózki widłowe nie tylko dla mieszkańców i firm ze Szczecina. Promocyjne ceny jeśli chodzi o serwisowanie wózków widłowych dotyczą całego województwa zachodniopomorskiego, także zapraszamy firmy z tych wszystkich miast na przeglądy lub naprawy wózków widłowych w naszej firmie. Nasza firma poza naprawami wózków widłowych posiada także oprawienia do napraw suwnic i dźwigników. Ponieważ działamy na rynku napraw i przeglądów wózków widłowych od wielu lat, możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość za przystępną cenę. Gdybyście Państwo chcieli otrzymac od nas kosztorys na naprawę wózka widłowego lub jego przegląd prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, wykonamy szybką bezpłatną wycenę. Zelmekon wózki widłowe Szczecin oraz zachodniopomorskie - suwnice, dźwigniki, żurawie, podnośniki samochodowe serwis i naprawy.