Podnośniki widłowe Szczecin

serwis, naprawa

Zelmekon wózki widłowe Szczecin. Nasza firma działa od roku 1989. Serwisujemy i naprawiamy wózki widłowe Szczecin oraz okoliczne miejscowości. Od samego początku stawialiśmy na jakość oraz sumienność wykonywanych przez nas usług.


Od wielu lat rozwijaliśmy naszą działalność poprzez zdobywanie doświadczenia oraz rozwijanie kadry pracowniczej. Wózki widłowe Szczecin, które naprawiamy i serwisujemy należą tylko do części naszej działalności. Posiadamy uprawnienia UDT, TDT i SEP. Usługi które wykonuje nasza firma to między innymi profesjonalne doradztwo jeżeli chodzi o wózki widłowe, serwis wózków widłowych, remonty wózków widłowych ich konserwacje a także modernizacje nie tylko wózków widłowych ale także sprzętu transporotowego jak suwnice czy żurawie, a także podnośniki samochodowe i wciągarki.


Wózki widłowe - serwis w Szczecinie

Staramy się na podstawie zmieniającego się rynku oraz wymagań naszych klientów aby nasz serwis obejmujący wózki widłowe Szczecin, był ciągle na bieżąco z najnowsza technologią i wiedzą dlatego szkolimy nasz personel. W naszej pracy bardzo ważna jest wysoka jakość świadczonych usług zarówno jeśli chodzi o wózki widłowe Szczecin jak i inne środki transportu technicznego. Pośród naszych dostawców są najbardziej znane polskie i światowe marki będące liderami tego segmentu rynku. Kiedy serwisujemy wózki widłowe czy w Szczecinie czy w okolicznych miejscowościach, zaopatrujemy się jedynie w oryginalne części oraz podzespoły co powoduje, że oferowane przez nas usługi serwisowe jeśli chodzi o wózki widłowe i inne urządzenia techniczne są na najwyższych poziomie.

Zapraszamy do naszej firmy Zelmekon - wózki widłowe Szczecin oraz okoliczne miasta gdzie znajdziecie Państwo niezawodność napraw i serwisu oraz innych obsługiwanych przez nas urządzeń.

Wózki widłowe Szczecin

Wózek widłowy - serwis w Szczecinie - zdjęcie 1 Wózek widłowy - naprawa w Szczecinie - zdjęcie 2

Serwis wózków widłowych

Z przyjemnością informujemy, że w naszej firmie możecie Państwo naprawić wózek widłowy. Czasami prace, które musi wykonać wózek widłowy są na tyle małe lub występują tak rzadko, że nie ma ekonomicznego uzasadnienia drogiej naprawy wózka widłowego i tania naprawa wózka widłowego wydaje się wtedy o wiele bardziej zasadna. Dlatego poza serwisem wózków widłowych i ich naprawami, możecie Państwo w naszej firmie liczyć na tanią naprawę. Atrakcyjna niska cena naprawy w dobrej jakości jest o wiele niższym kosztem niż zakup nowego sprzętu. Same koszty przeglądów, napraw czy smarów i oleju stanowią w przypadku wózków widłowych dosyć sporą kwotę. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny na numery:  +48 91 317 60 23  +48 602 64 70 49,  +48 697 772 555,  +48 606 753 054 Zapraszamy serdecznie !

Paleciak widłowy - naprawa w Szczecinie - zdjęcie 3 Podnośnik widłowy - serwis w Szczecinie - zdjęcie 4

Wózki widłowe - naprawa w Szczecinie - zdjęcie 5 Wózki widłowe - serwis w Szczecinie - zdjęcie 6

Naprawa wózków widłowych w Szczecinie

Wiemy jak ważny przy naprawie wózków widłowych jest czas i koszt. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość zarówno jeśli chodzi o części do naprawy wózków widłowych oraz o doświadczenie i jakość świadczonych usług. Koszty naszych usług są na bardzo atrakcyjnym poziomie staramy się aby nasz klient był zadowolony z naszej pracy a dla stałych klientów mamy atrakcyjne ceny. Naprawiając wózek widłowy zdajemy sobie sprawę, że jakość użytych części ma znaczenie na czas jego przyszłej pracy. Przy naprawach wózków dajemy czasami klientowi, który ma takie życzenie, możliwość wyboru czy chce zamontować oryginalne elementy, które się zepsuły czy zamienniki wysokiej jakości lub czy ma może też swoje części. Ogólnie zalecamy zazwyczaj albo części oryginalne albo zamienniki bardzo wysokiej jakości gdyż warto inwestować w dobre części ponieważ potem te części bardzo rzadko się już psują albo wymiana czasowa pomiędzy nimi jest bardzo odległa. Wózki widłowe pracują czasami firmach po dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku - dlatego ich postój jest bardzo drogocenny dla firmy i dlatego należy stosować dobre materiały eksploatacyjne oraz części na wymianę oraz wzywać serwis który jest w stanie szybko rozwiązać każdy problem. Staramy się reagować na każdą awarię bardzo szybko i sprawnie przesyłać swój serwis do naprawy gdyż wiemy jak ważne jest w przypadku wózków widłowych czas przestoju który musi być jak najkrótszy. Czasami mamy tylko na naprawę noc a czasami musimy to zrobić w godzinach pracy gdy firma pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Rozumiemy jaki to stanowi problem i wyzwanie dla firmy dlatego staramy się reagować bardzo szybko w przypadku każdej awarii wózka widłowego.

Części do wózków widłowych w Szczecinie

Części w wózkach widłowych zużywają się tak jak każde inne części w różnych maszynach na świecie. Dlatego niezmiernie ważne jest aby były wykonane z dobrej jakości materiałów i były wysokiej jakości sprawdzone w praktyce. Jednocześnie niezmiernie istotną kwestią jest ich cena bo nawet jeśli części byłyby wykonane z bardzo dobrych materiałów i były bardzo wysokiej jakości to jednak jeżeli cena ich by była wielokrotnie wyższa niż cena rynkowa - nie miałoby to przełożenia ekonomicznego dla firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie w częściach do wózków widłowych i w naprawach wózków widłowych powoduje, że mamy zarówno dobrych dostawców jeśli chodzi o części zamienne jaki jesteśmy w stanie wyszukiwać bardzo niepopularne elementy lub całe części do wózków widłowych. Nasze wieloletnie kontakty z firmami z branży powodują, że jesteśmy w stanie znaleźć części których ogólnie nie jest obecnie łatwo dostać samemu na rynku. Wiemy jak ważny jest balans pomiędzy ceną części i jej jakością gdyż jeżeli część byłaby zbyt słabej jakości bardzo szybko się popsuje i ponownie będzie trzeba ją wymieniać i wtedy nawet najniższa cena za tą część nie będzie miała podstaw ekonomicznych gdyż dwukrotnie trzeba by zapłacić za wykonaną pracę serwisową oraz wózek widłowy stałby nieużytkowany dłużej niż to było potrzebne. Jednocześnie wiemy, że bardzo drogie części i tak ulegają awarią i jeżeli jakaś część jest ekstremalnie droga to należy szukać rozwiązania które usatysfakcjonuje klienta, bo ta część i tak za jakiś czas z przyczyn naturalnych ulegnie zużyciu bo wszystkie elementy maszyn po jakiś czasie ulegają awariom. Nasze wieloletnie doświadczenie w wymianie części w wózkach widłowych powoduje, że jesteśmy w stanie zaproponować wariant dogodny dla każdej firmy zarówno dla małych firm jak i dla ogromnych przedsiębiorstw które posiadają dużą flotę wózków widłowych.

Sztaplarki Szczecin - serwis, naprawa

Czasami zdarza się, że mamy telefon od klientów pytających się czy zajmujemy się także naprawami sztaplarek. Tak jak najbardziej naprawiamy sztaplarki oraz widlaki gdyż jest to synonim słowa wózek widłowy. Zazwyczaj młodzi pracownicy firm szukają serwisu wózków widłowych a nie serwisu sztaplarek. Ze słowem sztaplarki czyli wózki widłowe spotykamy się zazwyczaj u osób starszych. Słowo sztaplarka pochodzi od wyrazu sztapel czyli był to ładunek który był układany warstwami na przykład stos desek na statku. Kiedyś sztaplarki używane były właściwie tylko w portach i służyły do rozładowania statków i przenoszenia towaru do pobliskich magazynów. Później ich funkcja ewoluowała i na dzień dzisiejszy można stosować słowo sztaplarki i wózki widłowe wymiennie. Dlatego jeżeli szukacie państwo serwisów sztaplarek w Szczecinie jesteśmy do państwa dyspozycji, gdyż zajmujemy się serwisem i naprawą sztaplarek. Kiedyś sztaplarki czyli wózki widłowe były używane tylko w portach w chwili obecnej używane są w magazynach mogą być elektryczne lub spalinowe lub na gaz. Nasza firma bardzo chętnie zajmuje się serwisem sztaplarek w państwa firmie. Zajmujemy się także serwisem widlaków co też jest w chwili obecnej synonimem słowa wózek widłowy. Sztaplarki które serwisujemy mogą być wykorzystywane obecnie zarówno w portach na statkach ale także na ziemi czyli w magazynach, centrach handlowych, centrach logistycznych, centrach dystrybucji oraz we wszystkich przedsiębiorstwach i firmach które wymagają rozładunku sztaplarka mi towaru od tirów i umieszczenia ich w magazynie. Co do samej zasady sztaplarka jest synonimem wózka widłowego, ale już kiedy mówimy o wózku paletowym to jego odpowiednikiem będzie raczej widlak niż sztaplarka.

Serwis paleciaków w Szczecinie

Jeżeli szukacie państwo firmy która zajmuje się serwisem paleciaków w Szczecinie zapraszamy do naszej firmy gdzie bardzo chętnie zajmiemy się państwa paleciakiem. Jest to dosyć ciekawa sprawa, że wszystkie maszyny służące do transportu towaru mają wiele nazw a czasami są one zamienne a czasami znaczą coś zupełnie innego. Tak byśmy powiedzieli, że jest właśnie w przypadku paleciaków czyli wózków widłowych do pewnego zastosowania czyli do przewozu towarów które są na paletach. Jednakże jakby nie nazywać wózków widłowych czy zamiennie paleciaka to trzeba przyznać że my serwisujemy paleciaki czy nazwiemy je po prostu wózkami widłowymi czy sztaplarkami są to po prostu maszyny którym należy się od czasu do czasu przegląd a od czasu do czasu trzeba będzie wymienić w nich zużyte części. Jesteśmy zwolennikami stosowania wysokiej jakości części zamiennych w paleciakach. Wiemy że każda część nawet najmniejsza nakrętka wykonuje bardzo ciężką pracę często w bardzo wysokich albo w bardzo niskich temperaturach na przykład w chłodniach i od jej wytrzymałości zależy praca całego paleciaka czy wózka widłowego. Zgodnie ze starym powiedzeniem, które można zastosować także w naszej branży - cały paleciak jest tak dobry jak jego najsłabszy element. Dlatego naprawiając paleciaka stosujemy nawet nakrętki czy podkładki sprawdzonej wysokiej jakości bo wiemy że taka nakrętka może kiedyś uratować wiele godzin przestoju i kosztów naprawy, diagnozy i serwisu paleciaka. Stosowane przez nas materiały są sprawdzone od wielu lat w różnych firmach na różnych budowach w różnych w przedsiębiorstwach centrach handlowych i innych miejscach gdzie stosuje się na co dzień paleciaki do obsługi rozładunku towaru. Jeżeli chcielibyście państwo abyśmy dokonali przeglądu lub naprawy, serwisu państwa paleciaka, wózka widłowego sztaplarki lub widlaka - serdecznie zapraszamy do naszej firmy gdzie postaramy się w bardzo atrakcyjnych cenach i krótkim terminie zająć się nimi najlepiej jak tylko potrafimy - z naszym wieloletnim doświadczeniem.


O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 1989 roku.
Zajemujemy się naprawą suwnic, żurawi,
podnośników samochodowych itp.

LOKALIZACJA FIRMY

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

Mapa »

GODZINY OTWARCIA

Funkcjonujemy w godzinach 7-15
od poniedziałku do piątku

Kontakt»

O NAS

Jesteśmy firmą wykonującą naprawy sprzętów takich jak suwnice, żurawie...

Po więcej »

LOKALIZACJA

Kliknij aby zobaczyć lokalizację