Wózki widłowe Szczecin

wynajem, serwis, naprawa

Zelmekon wózki widłowe Szczecin. Nasza firma działa od roku 1989. Serwisujemy i naprawiamy i wypożyczamy wózki widłowe Szczecin oraz okoliczne miejscowości. Od samego początku stawialiśmy na jakość oraz sumienność wykonywanych przez nas usług.


Od wielu lat rozwijaliśmy naszą działalność poprzez zdobywanie doświadczenia oraz rozwijanie kadry pracowniczej. Wózki widłowe Szczecin, które naprawiamy i serwisujemy należą tylko do części naszej działalności. Posiadamy uprawnienia UDT, TDT i SEP. Usługi które wykonuje nasza firma to między innymi profesjonalne doradztwo jeżeli chodzi o wózki widłowe, serwis wózków widłowych, remonty wózków widłowych ich konserwacje a także modernizacje nie tylko wózków widłowych ale także sprzętu transporotowego jak suwnice czy żurawie, a także podnośniki samochodowe i wciągarki.


Wózki widłowe - serwis w Szczecinie

Staramy się na podstawie zmieniającego się rynku oraz wymagań naszych klientów aby nasz serwis obejmujący wózki widłowe Szczecin, był ciągle na bierząco z najnowsza technologią i wiedzą dlatego szkolimy nasz personel. W naszej pracy bardzo ważna jest wysoka jakość świadczonych usług zarówno jeśli chodzi o wózki widłowe Szczecin jak i inne środki transportu technicznego. Pośród naszych dostawców są najbardziej znane polskie i światowe marki będące liderami tego segmentu rynku. Kiedy serwisujemy wózki widłowe czy w Szczecinie czy w okolicznych miejscowościach, zaopatrujemy się jedynie w oryginalne części oraz podzespoły co powoduje, że oferowane przez nas usługi serwisowe jeśli chodzi o wózki widłowe i inne urządzenia techniczne są na najwyższych poziomie.

Zapraszamy do naszej firmy Zelmekon - wózki widłowe Szczecin oraz okoliczne miasta gdzie znajdziecie Państwo niezawodność napraw i serwisu oraz innych obsługiwanych przez nas urządzeń.

Wózki widłowe - wynajem w Szczecinie

Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa

Wynajem wózków widłowych Szczecin

Z przyjemnością informujemy, że w naszej firmie możecie Państwo wynająć wózek widłowy do swojej firmy. Czasami prace, które musi wykonać wózek widłowy są na tyle małe lub występują tak rzadko, że nie ma ekonomicznego uzasadnienia zakupu wózka widłowego i wynajem wózka widłowego wydaje się wtedy o wiele bardziej zasadny. Dlatego poza serwisem wózków widłowych i ich naprawami, możecie Państwo w naszej firmie wynająć wózek widłowy. Wynajęcie wózka widłowego jest o wiele niższym kosztem niż zakup takiego sprzętu, jego utrzymanie i serwisowanie. Same koszty przeglądów, napraw czy smarów i oleju stanowią w przypadku wózków widłowych dosyć sporą kwotę. W sytuacji wynajęcia wózka widłowego z naszej firmy te koszty Państwu odchodzą. Kiedy wynajmujecie wózek widłowy od Zelmekon Szczecin nie ponosiecie kosztów jego zakupu, zakupu do niego opon, ani jego serwisowania oraz naprawania. Oferujemy wynajem wózków widłowych Szczecin ul. Piotra i Pawła 1A Police. W przypadku zainteresowania ofertą na wynajem wózków widłowych prosimy o kontakt telefoniczny na numery:  +48 91 317 60 23  +48 602 64 70 49,  +48 697 772 555,  +48 606 753 054 Oferowane do wynajmu przez naszą firmę wózki widłowe są utrzymywane w stałej gotowości do pracy. Jeżeli Państwa firma ma okresowe potrzeby użycia wózków widłowych, ich wynajem będzie najlepszych rozwiązaniem. Zdarza się w często w firmach, że na przykład w okresie przedświątecznym ilość dostarczanego towaru do magazyny czy do wysyłki jest wielokrotnie większa niż w pozostałych okresach roku i w takiej sytuacji zakup dodatkowego wózka widłowego stanowi zbyt duże obciążenie budżetowe. Dla takich sytuacji jest właśnie nasza oferta na wynajem wózków widłowych dla firm ze Szczecina i okolic. Być może macie Państwo kilka wózków widłowych ale były one zakupione jako używane lub są już bardzo zużyte i ich ciągłe naprawy są dla Państwa zbyt wysokim kosztem. W takiej sytuacji także zachęcamy do naszej firmy na wynajem wózków widłowych Zelmekon Szczecin. Zapraszamy serdecznie !

Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa

Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa Wózki widłowe Szczecin - wynajem, serwis, naprawa


O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 1989 roku.
Zajemujemy się naprawą suwnic, żurawi,
podnośników samochodowych itp.

LOKALIZACJA FIRMY

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

Mapa »

GODZINY OTWARCIA

Funkcjonujemy w godzinach 7-15
od poniedziałku do piątku

Kontakt»

O NAS

Jesteśmy firmą wykonującą naprawy sprzętwów takich jak suwnice, żurawie...

Po więcej »

LOKALIZACJA

Kliknij aby zobaczyć lokalizację