Żurawie Szczecin

serwis, naprawa

Firma została założona w 1989 roku, przez Zbigniewa Kurstrzyckiego. Od samego początku stawialiśmy na jakoś oraz sumienność wykonywanych przez nas usług.


Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, posiadającą uprawnienia SEP, UDT i TDT. Wykonujemy cały wachlarz usług który obejmuje doradztwo, serwis, naprawy, remonty, konserwacje oraz modernizacje całej gamy urządzeń transportu bliskiego takich jak suwnice, żurawie, dźwigniki-podnośniki samochodowe, wciągniki i wciągarki.

Serwis żurawi

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów nieustannie rozszerzamy naszą ofertę oraz stale podnosimy jakość i szybkość działania naszej firmy poprzez szkolenia naszej kadry pracowniczej. Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami - liderami światowego rynku. Zaopatrujemy się tylko w najwyższej jakości oryginalne części i podzespoły, dzięki czemu możemy oferować Klientom najwyższą jakość, najnowocześniejszą technologię oraz niezawodność obsługiwanych przez nas urządzeń.

Szanowni Państwo wiemy jak ważne jest nieprzerwane działanie żurawi w Państwa pracy. Żurawie są w Szczecinie ważnym elementem technicznym, który wykonuje na codzień bardzo ważną i ciężką pracę i jak każde urządzenie może czasami odmówić posłuszeństwa z powodu mniejszej lub większej awarii. Serwisowanie żurawi jest bardzo ważne nie tylko z powodu ich działania ale także bezpieczeństwa ich obsługi i otoczenia. Żurawie w Szczecinie przenoszą bardzo ciężkie ładunki i ich sprawność to nie tylko praca w przedsiębiorstwie ale także bezpieczeństwo ludzi którzy pracują przy żurawiach oraz bezpieczeńśtwo przenoszonego i rozładowywanego ładunku. Aby żurawie funkcjonowały i dobrze pracowały przez całe lata trzeba zadbać o ich przeglądy i naprawy. Nasza firma zajmuje się przeglądami i naprawami żurawi od wielu lat. Mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o serwisowanie i naprawy wszystkich typów żurawi w Szczecinie i okolicznych miejscowościach. Przez wiele lat pracy nabraliśmy doświadczenia i teraz już szybko jesteśmy w stanie stwierdzić co mogło popsuć się w danym żurawiu. Czasami nasi pracownicy nie muszą jechać na miejsce aby wiedzieć jaką część należy od razu naprawić lub wymienić. W swojej pracy używamy sprzętu najlepszych firm a części, których używamy do serwisowania żurawii też są wysokiej jakości co gwarantuje, że popracują o wiele dłużej. Wiemy jak ważna jest w pracy żurawii ich stabilność i jak najmniejsze przerwy w ich pracy stanowią problem logistyczny - dlatego staramy się szybko reagować na wszelkie zgłoszenia.

Do napraw i serwisu żurawii wyjeżdżamy w pierwszym wolnym terminie. Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację przeglądu okresowego wtedy łatwiej będzie dostosować termin do odpowiedniego dla Państwa. Wiemy że przestój żurawia to strata dla Państwa firmy dlatego okresowe przeglądy i naprawy serwisowe spowodują, że żurawie będą dłużej dostępne w ich godzinach pracy. Widzimy na wielu naszych klientach, że dobrze i systematycznie serwisowany sprzęt techniczny taki jak żurawie, powoduje że są one potem w stanie nieprzerwanie pracować wiele lat z krótkimi przerwami na serwis i przeglądy a w obecnych czasach wszyscy wiemy jak czasami ciężko jest z częściami zamiennymi. Dlatego systematyczne serwisowanie powoduje, że za wczasu będzie wiadomo jakie części wymagają w żurawiu naprawy lub wymiany i zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez maila albo najlepiej telefonicznie na podane powyżej numery telefonów.

Naprawa żurawi

l

Żurawie Szczecin - serwis na naprawa Żurawie Szczecin - serwis na naprawa Żurawie Szczecin - serwis na naprawa żurawie Szczecin - serwis na naprawa żurawie Szczecin - serwis na naprawa


O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 1989 roku.
Zajemujemy się naprawą suwnic, żurawi,
podnośników samochodowych itp.

LOKALIZACJA FIRMY

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

Mapa »

GODZINY OTWARCIA

Funkcjonujemy w godzinach 7-15
od poniedziałku do piątku

Kontakt»

O NAS

Jesteśmy firmą wykonującą naprawy sprzętwów takich jak suwnice, żurawie...

Po więcej »

LOKALIZACJA

Kliknij aby zobaczyć lokalizację