Podnośniki koszowe Szczecin

naprawa i serwis

Zelmekon podnośniki koszowe Szczecin. Nasza firma oferuje naprawy i serwis podnośników koszowych już od roku 1989. Serwisujemy i naprawiamy podnośniki koszowe w Szczecinie oraz w okolicznych miejscowościach. Od zawsze staramy się aby naszą dewizą przy serwisowaniu podnośnikiów koszowych była sumienność i jakość wykonywanej naprawy.


Wiemy jak ważne jest doświadczenie dlatego od wielu lat stawiamy na wykształcenie i doświadczenie naszej kadry pracowniczej. Podnośniki koszowe Szczecin, które naprawiamy i serwisujemy stanowią jedynie część naszej działalności firmowej. W naszej firmie posiadamy uprawnienia SEP, UDT, TDT. Usługi które wykonujemy w naszej firmie od lat to między innymi serwis podnośników koszowych Szczecin i naprawy podestów ruchomych, a także ich konserwacje oraz modernizacje. A także serwisy, naprawy i modernizację sprzętu transporotowego takich jak żurawie, wózki widłowe, suwnice oraz wciągarki i podnośniki samochodowe.


Wiedząc jak wiele zmienia się na rynku, mamy za cel ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, jeżeli chodzi o podnośniki koszowe Szczecin i staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów w kwestii serwisu podnośników koszowych w Szczecinie i okolicznych miastach. Chcemy swoją pracą i doświadczeniem stanowić aby serwis podnośników koszowych a także podestów ruchomych i zwyżek był na jak najwyższym poziomie, dlatego ogromną wagę przykładamy do najnowszych technologii i szkolenia naszego personelu technicznego. Serwis podnośników koszowych w Szczecinie możecie Państwo zlecić naszej firmie, która od wielu lat ma w tej kwestii bardzo duże doświadczenie.

Zapraszamy do naszej firmy Zelmekon - podnośniki koszowe Szczecin (oraz okoliczne miasta) gdzie oferujemy szybki serwis podestów w każdym wieku i stanie.

podnośniki koszowe szczecin

Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że w naszej firmie możecie Państwo dokonać serwisu i naprawy podnośników koszowych. Oferujemy serwis podnośników koszowych Szczecin ul. Piotra i Pawła 1A Police. Jeżeli chcecie Państwo aby nasi pracownicy przyjechali do Państwa do firmy lub chcecie do nas przywieźć podest do serwisu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny na numery:

+48 91 317 60 23
+48 602 64 70 49
+48 697 772 555
+48 606 753 054


Jeżeli posiadacie Państwo w swojej firmie podnośniki koszowe dobrej firmy, których koszt zakupu był spory, warto aby utrzymać je w dobrej kondycji przez wiele lat. Serwis i niewielka naprawa co jakiś czas mogą spowodować, że taki podnośnik koszowy posłuży u Państwa w firmie bezawaryjnie przez wiele lat. Oferowany przez nas serwis podnośników koszowych nie stanowi znacznego kosztu w stosunku do wysokiej ceny zakupu podnośnika koszowego dlatego warto zainwestować w ich okresowe przeglądy gdzie tanim kosztem i szybko możemy usunąć nawet najmniejsze problemy.

Naprawa podnośników koszowych w Szczecinie

Podnośniki koszowe są stosowane do prac na wysokości gdzie liczy się precyzja wykonywanych usług ale i przede wszystkim bezpieczeństwo. Zadbanie o bezawaryjne użytkowanie podnośnika koszowego, z naszą firmą nie będzie trudne. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji jeżeli chodzi o serwis pdnośników koszowych Szczecin Zelmekon. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą poprzez telefon, osobiście lub mailowo. Postaramy się przygotować bardzo dobrą ofertę na serwis podnośników koszowych w Państwa firmie. Serdecznie zapraszamy do współpracy podnośniki koszowe Zelmekon Szczecin.

podnośniki koszowe szczecin podnośniki koszowe szczecin podnośniki koszowe szczecin podnośniki koszowe szczecin podnośniki koszowe szczecin

Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie Podnośniki koszowe - serwis i naprawa w Szczecinie

Naprawa zwyżek w Szczecinie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie zwyżek w okolicy Szczecina oraz samym w Szczecinie. Serwisujemy oraz naprawiamy zwyżki w Policach oraz w okolicznych miejscowościach. Wiemy jak ważna jest każda godzina pracy zwyżki szczególnie dla firm, które zajmują się wynajem zwyżek. Kiedy firma oferująca podnośniki koszowe otrzymuje zlecenie i jedzie do klienta a taka zwyżka ulega awarii jest to w tym momencie podwójna strata po pierwsze naraża to firmę na stratę zarobku po drugie naraża to firmę na koszty naprawy. Dlatego zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dobra jakość oferowanych usług przez naszą firmę. Serwisujemy podnośniki koszowe od wielu lat i robimy to na podstawie naszej ogromnej wiedzy i dużego doświadczenia a także staramy się stosować najlepsze stosunkowo tanie materiały eksploatacyjne które wystarczą na wiele lat. Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku nasi pracownicy postarają się jak najszybciej dojechać na miejsce awarii lub do państwa firmy tak aby naprawa zwyżki nie zajęła zbyt wiele czasu gdyż wiemy jak bardzo cenny jest to czas dla państwa firmy. Wszystkie pojazdy mechaniczne zużywają się z biegiem lat a w szczególności kiedy są mocno użytkowane dlatego stosowanie dobrych jakościowo części zamiennych jest podstawą naszej pracy. Staramy się stosować najbardziej wyważone części w stosunku do ceny i jakości tak aby, każda naprawa zwyżki w państwa firmie przebiegła nie tylko szybko i sprawnie ale jak najmniej boleśnie dla państwa finansów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie - już po rozmowie z klientem przez telefon jesteśmy w stanie oszacować co mogło popsuć się w podnośniku koszowym.

W większości przypadków jadąc na miejsce awarii jesteśmy przygotowani już na naprawę i posiadamy odpowiednie części. Każda maszyna składa się z wielu, wielu, bardzo części które mają wpływ na pracę całej maszyny i nawet najmniejsza śrubka, czy nakrętka może mieć ogromny wpływ na stabilną pracę całej maszyny dlatego staramy się używać najlepszych materiałów do serwisowania zwyżek w Szczecinie i okolicach.

Serwis zwyżek w Szczecinie

Nasza firma Zelmekon od wielu lat prowadzi serwis zwyżek w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. Możemy dojechać do klienta oraz zapraszamy do naszej firmy. Wszelkie szczegóły odnośnie serwisu zwyżek w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach bardzo prosimy ustalać z nami telefonicznie lub mailowo. Ze względu na duże obłożenie pracą bardzo prosimy o preferowanie o kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy poprzez telefon szybko przyjmą zlecenie wyjaśnią szczegóły serwisu bądź naprawy, zdarzenia, oraz umówią na godzinę i datę przyjazdu do państwa firmy lub dostarczenia zwyżki do naszej firmy.

Serwis który prowadzi nasza firma jest serwisem nastawionym na jak największe korzyści dla klienta. Staramy się aby podnośniki koszowe które serwisujemy, zwyżki i inne urządzenia techniczne były jak najszybciej i jak najsprawniej serwisowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie już telefonicznie w trakcie rozmowy zdiagnozować większość przypadków awarii. Powoduje to że nasi pracownicy kiedy dotrą na miejsce są już przygotowani na naprawę i posiadają odpowiednie części do wymiany a jeżeli diagnoza telefoniczna potwierdzi się taka naprawa następuje wtedy niezwykle szybko. Nasz serwis jest bardzo mobilny może dojechać do klienta albo możecie państwo umówić się z nami u nas w firmie. Serwisujemy zwyżki zarówno w Szczecinie jak i okolicznych miejscowościach takie jak Police. Dojeżdżamy do naszych klientów niezależnie czy to są siedziby i firmy czy port czy inne miejsca jak centra handlowe lub centra dystrybucji.

Konserwacja podnośników koszowych w Szczecinie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się konserwacją podnośników koszowych. Wiemy jak są to skomplikowane urządzenia i jednocześnie wymagające umiejętnego serwisu czy napraw. Podnośniki koszowe stosowane są w różnego typu firmach i zazwyczaj są nieodłączną częścią ekosystemu firmy. Aby latami sprawnie działały , potrzebne jest ich serwisowanie, przeglądy oraz naprawy. Dobrze jest wykonywać konserwację podnośników koszowych w cyklicznych okresach w zależności od pracy takiego podnośnika. Oczywiście jeżeli podnośnik koszowy nie jest używany codziennie a tylko raz na miesiąc albo raz na kilka miesięcy – wtedy okres pomiędzy jego konserwacjami czy przeglądem będzie zupełnie inny w stosunku do podnośnika który jest używany codziennie przez dwanaście lub dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zużycie części w maszynach pracujących na kilku zmianach, następuje o wiele częściej niż w maszynach które są wykorzystywane do pracy sporadycznie. Podnośniki koszowe ze względu na to, że w nich są ludzie wymagają szczególnie dobrej konserwacji, serwisu i napraw. Dobre materiały techniczne oraz doświadczenie naszych serwisantów powoduje, że jesteśmy w stanie zapewnić państwu bardzo szybki i skuteczny serwis podnośników koszowych zarówno w mieście Szczecin jaki w okolicznych miejscowościach. Nasza ekipa może podjechać do państwa do firmy w celu wykonania przeglądu lub naprawy podnośnika koszowego. Prosimy jedynie wcześniej o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia szczegółów czyli daty i godziny w której będziemy mogli skutecznie i szybko przeprowadzić konserwację lub serwis takiego podnośnika. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas w przypadku tych napraw, dlatego postaramy się aby zaproponowany czas dojazdu do państwa firmy był jak najkrótszy.

Naprawa podestów ruchomych w Szczecinie

Nasza firma zajmuje się serwisem oraz naprawami także podestów ruchomych w Szczecinie oraz okolicznych miastach. Mianem podestów ruchomych określa się dźwignice które są częścią maszyn budowlanych a które służą do przemieszczania materiałów albo osób zarówno w pionie jak i w poziomie. Podesty ruchome są zazwyczaj złożone z platformy która jest zawieszona na dźwignik lub na cięgniku. Potocznie o podestach ruchomych mówi się jako o podnośnikach koszowych lub zwyżkach. Jeżeli chodzi o klasyfikację podestów roboczych możemy ze względu na funkcje konstrukcyjne takie podesty ruchome podzielić na kilka grup. Wyróżniamy na przykład podesty ruchome załadowcze ale także podesty ruchome przegubowo teleskopowe. Wśród podestów ruchomych który serwisujemy są też podesty ruchome przegubowe czyli w przypadku kiedy cała konstrukcja główna ma postać łamanego przegubowego masztu. Zajmujemy się serwisem także podestów ruchomych wiszących na przykład na linach nośnych ale także podestów ruchomych masztowych - mogą być one zazwyczaj dwumasztowe lub jednomasztowe. Jeżeli posiadacie państwo podesty ruchome nożycowe czyli składane mechanizmy nożycowe które pozwalają na ruch platformy podestów w pionie także zajmujemy się ich serwisowaniem. Jeżeli w państwa firmie jest podesty ruchome teleskopowe czyli jest skonstruowany na podobieństwo teleskopowego masz to nasza firma także zajmuje się serwisowaniem takich podestów. Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu podany poniżej:
+48 91 317 60 23
+48 602 64 70 49
+48 697 772 555
+48 606 753 054


O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 1989 roku.
Zajemujemy się naprawą suwnic, żurawi,
podnośników samochodowych itp.

LOKALIZACJA FIRMY

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

Mapa »

GODZINY OTWARCIA

Funkcjonujemy w godzinach 7-15
od poniedziałku do piątku

Kontakt»

O NAS

Jesteśmy firmą wykonującą naprawy sprzętwów takich jak suwnice, żurawie...

Po więcej »

LOKALIZACJA

Kliknij aby zobaczyć lokalizację