Podesty serwis Szczecin

naprawa i serwis

Zelmekon podesty serwis Szczecin. Nasza firma oferuje naprawy i serwis podestów ruchomych już od roku 1989. Serwisujemy i naprawiamy podesty ruchome w Szczecinie oraz w okolicznych miejscowościach. Od zawsze staramy się aby naszą dewizą przy serwisowaniu podestów ruchomych była sumienność i jakość wykonywanej naprawy.


Wiemy jak ważne jest doświadczenie dlatego od wielu lat stawiamy na wykształcenie i doświadczenie naszej kadry pracowniczej. Podesty ruchome Szczecin, które naprawiamy i serwisujemy stanowią jedynie część naszej działalności firmowej. W naszej firmie posiadamy uprawnienia SEP, UDT, TDT. Usługi które wykonujemy w naszej firmie od lat to między innymi serwis podestów Szczecin i naprawy podestów ruchomych, a także ich konserwacje oraz modernizacje. A także serwisy, naprawy i modernizację sprzętu transporotowego takich jak żurawie, wózki widłowe, suwnice oraz wciągarki i podnośniki samochodowe.


Wiedząc jak wiele zmienia się na rynku, mamy za cel ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, jeżeli chodzi o podesty serwis Szczecin i staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów w kwestii serwisu podestów ruchomych w Szczecinie i okolicznych miastach. Chcemy swoją pracą i doświadczeniem stanowić aby serwis podestów ruchomych a także podnośników koszowych i zwyżek był na jak najwyższym poziomie, dlatego ogromną wagę przykładamy do najnowszych technologii i szkolenia naszego personelu technicznego. Serwis podestów ruchomych w Szczecinie możecie Państwo zlecić naszej firmie, która od wielu lat ma w tej kwestii bardzo duże doświadczenie.

Zapraszamy do naszej firmy Zelmekon - podesty serwis Szczecin (oraz okoliczne miasta) gdzie oferujemy szybki serwis podestów w każdym wieku i stanie.

Podesty serwis Szczecin

Podesty serwis Szczecin

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że w naszej firmie możecie Państwo dokonać serwisu i naprawy podestów ruchomych. Oferujemy serwis podesty Szczecin ul. Piotra i Pawła 1A Police. Jeżeli chcecie Państwo aby nasi pracownicy przyjechali do Państwa do firmy lub chcecie do nas przywieźć podest do serwisu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny na numery:

+48 91 317 60 23
+48 602 64 70 49
+48 697 772 555
+48 606 753 054


Jeżeli posiadacie Państwo w swojej firmie podesty ruchome dobrej firmy, których koszt zakupu był spory, warto aby utrzymać je w dobrej kondycji przez wiele lat. Serwis i niewielka naprawa co jakiś czas mogą spowodować, że taki podest ruchomy posłuży u Państwa w firmie bezawaryjnie przez wiele lat. Oferowany przez nas serwis podesty Szczecin nie stanowi znacznego kosztu w stosunku do wysokiej ceny zakupu podestu ruchomego dlatego warto zainwestować w ich okresowe przeglądy gdzie tanim kosztem i szybko możemy usunąć nawet najmniejsze problemy. Podesty ruchome są stosowane do prac na wysokości gdzie liczy się precyzja wykonywanych usług ale i przede wszystkim bezpieczeństwo. Zadbanie o bezawaryjne użytkowanie podestu ruchomego, z naszą firmą nie będzie trudne. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji jeżeli chodzi o serwis podesty Szczecin Zelmekon. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą poprzez telefon, osobiście lub mailowo. Postaramy się przygotować bardzo dobrą ofertę na serwis podestów ruchomych w Państwa firmie. Serdecznie zapraszamy do współpracy podesty serwis Zelmekon Szczecin.

Podesty serwis Szczecin Podesty serwis Szczecin Podesty serwis Szczecin Podesty serwis Szczecin Podesty serwis Szczecin


O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 1989 roku.
Zajemujemy się naprawą suwnic, żurawi,
podnośników samochodowych itp.

LOKALIZACJA FIRMY

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

Mapa »

GODZINY OTWARCIA

Funkcjonujemy w godzinach 7-15
od poniedziałku do piątku

Kontakt»

O NAS

Jesteśmy firmą wykonującą naprawy sprzętwów takich jak suwnice, żurawie...

Po więcej »

LOKALIZACJA

Kliknij aby zobaczyć lokalizację