ZELMEKON
serwis
dźwignik,żurawie,suwnice
podnośniki samochodowe,wózki widłowe,

ul. Piotra i Pawła 1a, 72-010 Police
skr. pocztowa 27

tel./fax +48 91 317 60 23
tel. kom. +48 602 64 70 49

e-mail: zelmekon@o2.pl
http://www.zelmekon.com

Działamy na terenie Szczecina
Zelmekon serwis żurawi

Żurawie Szczecin

NASZA OFERTA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bieżących naprawach i serwisowaniu żurawi zarówno na terenie Szczecina jak i całego województwa zachodniopomorskiego. Możemy zaoferować Państwa firmie najszybszy serwis jeśli chodzi o żurawie w Szczecinie i miejscowościach okolicznych. Zajmujemy się także naprawami innych urządzeń poza żurawiami, takimi jak suwnice, podnośniki czy dźwigniki oraz:
  • żurawi,
  • suwnic,
  • podestów,
  • dźwigów,
  • podnośników samochodowych,
  • wózków widłowych

Skontaktuj się z nami wykonamy szybką atrakcyjną wycenę

  • +48 91 317 60 23
  • +48 602 64 70 49

UPRAWNIENIA

Urząd Dozoru Technicznego ze Szczecin wydał naszej firmie uprawnienia dozoru technicznego do modernizacji i napraw żurawi a także innych urządzeń takich jak suwnice. Tego typu uprawnienia są potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych napraw żurawi.
Modernizujemy naprawiamy i serwisujemy żurawie w Szczecinie
modernizacje
Zelmekon - żurawie Szczecin
naprawy

Zelmekon - żurawie Szczecin

Copyright © (2009-2018) - Zelmekon żurawie Szczecin - naprawa, konserwacja i bieżące przeglądy żurawi z całego województwa zachodniopomorskiego | Wszystkie prawa zastrzeżone Posiadamy uprawnienia nadane przez Urząd Nadzoru Technicznego w Szczecinie do modernizacji i napraw żurawi szynowych i przewoźnych oraz naprawiamy innego typu urządzenia związane z przenoszeniem lub podnoszeniem. Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawie żurawi skutkuje szybkimi naprawami oraz ich wysoką jakości i trwałością. Jesteśmy w stanie zastosować do modernizacji i napraw sprawdzone sposoby konserwacji żurawi i innych urządzeń technicznych które Państwo posiadacie. Prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą poprzez telefon lub adres mailowy, a wykonamy szybko wycenę naprawy żurawia lub innego urządzenia takiego jak suwnica czy podnośniki. Jeżeli będzie taka potrzeba możemy podjechać w krótkim terminie do Państwa firmy i dokonać wyceny czy to naprawy żurawia czy konserwacji żurawii na miejscu u Państwa w firmie. Zelmekon suwnice, dźwignik, żurawie, podnośniki samochodowe serwis i naprawy Szczecin Zachodniopomorskie.