O FIRMIE

NASZA HISTORIA

Firma została założona w 1989 roku, przez Zbigniewa Kurstrzyckieg. Od samego początku stawialiśmy na jakoś oraz sumienność wykonywanych przez nas usług.


Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, posiadającą uprawnienia SEP, UDT i TDT. Wykonujemy cały wachlarz usług który obejmuje doradztwo, serwis, naprawy, remonty, konserwacje oraz modernizacje całej gamy urządzeń transportu bliskiego takich jak suwnice, żurawie, dźwigniki-podnośniki samochodowe, wciągniki i wciągarki.

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów nieustannie rozszerzamy naszą ofertę oraz stale podnosimy jakość i szybkość działania naszej firmy poprzez szkolenia naszej kadry pracowniczej. Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami - liderami światowego rynku. Zaopatrujemy się tylko w najwyższej jakości oryginalne części i podzespoły, dzięki czemu możemy oferować Klientom najwyższą jakość, najnowocześniejszą technologię oraz niezawodność obsługiwanych przez nas urządzeń.